Svatební kytice

Každá kytice je originál, ke každé nevěstě je dobré najít vhodnou květinu tak, aby zároveň podtrhla její osobnost a povahu. Proto většina párů volí společný výběr svatební kytice. Kytice lze však navrhnout i podle fotek nevěst - pokud si kytici přeje vybrat ženich. Na schůzce podle fotografie, kde jsou vyfoceny svatební šaty, postava nevěsty, líčení a ostatní doplňky se vyberou vhodné květy a jejich barvy do svatební kytice.

Po výběru všech dekorací se předkládají jednotlivé návrhy i jejich rozpočet. Svatební kytice se dodává den před svatbou nebo v den svatby. Svatební kytici by měl vyzvedávat ženich.
Důležité při výběru květů je brát zřetel na roční období. Například tulipány či konvalinky jsou k dostání pouze na jaře, ale sezónních květin je daleko více.
Doporučuji nevěstě mít ve svatební kytici oblíbenou květinu, aby jste na ni s radostí vzpomínala celý život. Dříve bylo vždy období určité módní svatební květiny, nyní je dovoleno vše, záleží jen na vašem výběru. Přesto nejvíce oblíbenou svatební květinou je růže - královna květin.
Svatební kytice se většinou dělí na kulaté svatební kytice, převislé nebo netradiční.
Kulaté svatební kytice
Svatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kytice
Převislé svatební kytice
Svatební kytice Svatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kytice
Netradiční svatební kytice
Svatební kytice Svatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kyticeSvatební kytice