Svatba na zámku

Svatba na zámku je velmi oblíbená a pokud chcete, aby se Vaše svatba konala na zámku, je nutné se rozhodnout a zamluvit termín svatby a případně svatební hostiny s dostatečným předstihem.

Většina žen i dívek sní o romantické svatbě jako z pohádky a přesně pro ně je svatba na zámku ideální. Zámecké salónky a sály s nepřekonatelnou atmosféru dokresluje a umocní vyjímečnost svatebního dne, kdy si každá nevěsta bude připadat jako skutečná princezna. Vyzdobené sály, obrazy, květiny, velká svatební hostina nebo romantická procházka v zámecké zahradě. Jen sen? Nemusí zůstat jen u snu. Svatba na zámku je správné rozhodnutí pro ty, kteří chtějí prožít opravdu nezapomenutelnou svatbu.

Svatba na zámku je možná v následujících lokalitách: zámek Dobříš, zámek Hluboká, Konopiště, zámek Jemniště, zámek Zbraslav, zámek Kačina,zámek Lednice, zámek Trnová, zámek Loučeň, zámek Sychrov, zámek Stiřín, Trojský zámek, Chateau Mcely, zámek Červená Lhota, zámek Telč, zámek Libochovice, zámek Zbiroh, zámek Lobeč, zámek Slavkov u Brna, zámek Boskovice, zámek Stránov, zámek Nové Hrady, zámek Vinařice, zámek Hrubý Rohozec, zámek Litomyšl, zámek Horšovský Týn, zámek Hrubá Skála, zámek Zábřeh, zámek Havířov, zámek Nižbor, zámek Klášterec nad Ohří, zámek Zákupy, zámek Lešná, zámek Vizovice, zámek Nelahozeves, hrad Křivoklát, hrad Karlštejn, hrad Houska a další.

 

Zámek HlubokáKonopištěZámek LedniceChateau McelyZámek StiřínZámek Sychrov

 

Zámek LoučeňTrojský zámeklogo