Svatební dekorace

Svatební dekorace nesmí chybět na žádné svatbě. Dotváří celkový charakter svatebního dne a celé události jakou jistě svatba je. Jelikož se jedná o slavnostní den, měly by dekorace mít slavnostní charakter, používají se k výzdobě sálů, svatební tabule, svatebčanů, ale také nevěsty, ženicha a družiček.

Svatební dekorace pro výzdobu sálů

Existují různé materiály, kterými můžete dotvořit vzhled Vašeho sálu na Vaši velkou oslavu. Z nejvhodnějších jsou dekorační satén, organza či tyl. Jako svatební dekorace je rozvněž vhodné použít girlandy, umělé, kvetoucí či jen zelené květiny a nafukovací balonky.

Girlanda růžička růžováRůže kombinace satén a polyuretanSvazek růží s glitry typ B

Svatební dekorace pro výzdobu svatební tabule

Můžete si vybrat dekorační materiál k výzdobě svatebního stolu. Od levnějších variant (dekorační vlizelín nebo běhouny na stůl z organzy, papírové ubrousky v mnoha barvách a velikostech), až po ty luxusnější ( jemná organza k dotvoření nadýchaného lesku a luxusní ubrousky z netkané textilie).K dozdobení židlí lze použít pásky z organzy. Vše je dostupné v mnoha barvách.

K jemnému doladění detailů si můžete vybrat dekorační kamínky, srdíčka, okvětní plátky růží, peříčka, konfety, svíčky, či jiné drobnosti v mnoha barvách.

 

Látky a běhounyHlavičky růžiček

 

Stuhy a mašle na židleSkleněné dekorační kamínkyPerličky 6 mm výběr barev

Ozdobný okroužek na svíčku - kopretinka bíláOzdobný okroužek na svíčku - kopretinka tmavě růžováOkroužek na svíčku narcisky Plátky růží textilní meruňkovo růžovéUbrousky bíléUbrousky barevnéUbrousky zlaté

Svatební dekorace k výzdobě svatební kolony

K ozdobení aut jsou vhodné taftové či saténové stuhy, k výzdobě auta nevěsty a ženicha se dá opět použít vlizelín, šerpy z organzy nebo tyl. K připevnění dekorace slouží aranžovací hmoty s přísavkami i samotné přísavky na uchycení květin na kapotu aut. Objednat si můžete i hotové výzdoby na kapotu auta, nejčastější je kytice, a to buď umělá nebo z živých květů.Objednávají se většinou při výběru vaší svatební kytice, aby vše ladilo. Můžete zvolit dekorace ženicha a nevěsty, srdce, podkovu atp.

Květinová výzdoba na autoVýzdoba na auto z tylu bílá s mašlíPřízdoba z tylu bíláZávěsné srdce velké lilaPřísavka na auto velkáAranžovací hmota na auto s přísavkouPřísavka na auto

 

Svatební dekorace pro nevěstu a družičky

Pro nevěstu jsou vhodné různé ozdoby do vlasů, od zdobených i obyčejných vlásenek až po ozdobné hřebínky do vlasů , svatební rukavičky, nezbytný podvazek. Tyto ozdoby většinou dotvářejí svatební účesy. Pro družičku čelenka nebo mašlička do vlasů, košíček na okvětní plátky či malá pompadůrka do ruky.

Myrthový věneček s lučními zvonkyPompadůrka pro družičky oboustrannáSvatební podvazek - čtyřlístekPodvazek svatební bleděmodrý s motýlkemRukavičky saténové svatební dlouhéRukavičky saténové svatební dlouhé s výšivkou

Svatební dekorace pro svatební hosty

Hosté se označují mašličkou s myrthou nebo bez ní. Na výběr máte z mnoha druhů a barev takových vývazků (voniček) .

Hostům se nabízejí na stůl drobné dárečky často spojené s jmenovkou. Na tyto drobnosti lze použít různé sáčky, kornoutky či měšce v barvě Vaší svatby.

Také na výslužky pro hosty se nezapomíná. Vhodné je mít přichystané různé dortové krabičky či košíčky z papíru.

Vývazky s perličkovou kytičkou Vývazek meruňkový -bílý- meruňková růžičkaVývazek růžový / hnědýVývazek velký luxusní bílý /bílý /stříbrný okrajVývazek velký luxusní bílý /oranžovýVývazek bílý / azurově modrý / stříbrné lemováníKošíček na výslužku klasický IIKrabička na výslužku malá srdíčkoKornout organza výběr barevSáček organza 10x15 cmSáček z organzy 10x12 cm hráškově zelený

 

Svatební dekorace doplňující

V poslední době populární svatební dekorací je polštářek pod prstýnky. Na trhu je spousta dekorací a aranžovacích pomůcek pro dotvoření té správné atmosféry.

Polštářek pod prstýnky se srdíčky šampaň/ oranžováSaténový polštářek pod prstýnky se srdíčky růžový/hnědýPolštářek pod prstýnky hráškově zelenýPolštářek pod prstýnky se srdíčky šampaň/ vodově zelenýPolštářek pod prstýnky šampaň luxPerleťová srdíčka výběr barevDekorační prstýnkyKolíček mini se srdíčkemSrdíčko dřevěné nalepovacíVěneček z proutí přírodní 20 cmOzdobný špendlík v klícceŠpendlíky srdíčko výběr barev